پرسش های متداول

به بیشتر پرسش هایی که کاربران مطرح کرده اند در اینجا پاسخ داده شده است.

گیلگو چه خدمات و محصولاتی ارائه می کند؟

بیشتر خدمات و محصولات خدمات گیلگو در حوزه فن آوری اطلاعات و دنیای دیجیتال عرضه می شود. شما به کمک گیلگو می توانید وب سایت خود را داشته باشید، ارز دیجیتال اختصاصی خود را سفارش دهید. خدمات طراحی گرافیک و لوگو دریافت کنید و همچنین از خدمات تبلیغات در سوشال مدیا بهره ببرید.

شاخه های اصلی خدمات گیلگو را در زیر میبینید.

طراحی و ساخت رمزارز اختصاصی
طراحی و راه اندازی وب سایت حرفه ای
طراحی گرافیک و لوگو اختصاصی
مشاوره تخصصی و بازاریابی
خدمات گیلگو به صورت یکجا ارائه می شود یا به صورت جداگانه؟

خدماتی که  تیم های تخصصی گیلگوارائه می دهند متناسب با نیاز های شما است و می توانید هم به صورت یکجا و هم به صورت مستقل از هر کدام از خدمات گیلگو استفاده کنید. هیچگونه محدودیت و اجباری در استفاده از خدمات گیلگو وجود ندارد.

می خواهم سایت اختصاصی سفارش دهم. از کجا شروع کنم؟

برای اینکه وب سایت خود را راه اندازی کنید می توانید به صفحه سفارش طراحی سایت مراجعه کرده و با توجه به نیاز های خود، وب سایتی که می خواهید داشته باشید را سفارش دهید.

می خواهم ارز دیجیتال اختصاصی خودم را عرضه کنم. چه کاری باید انجام دهم؟

ممکن است برای داشتن ارزدیجیتال اختصاصی، نیاز به مشاوره داشته باشید. اگر خودتان مطالعات لازم را انجام داده اید و نیاز به مشاوره ندارید می توانید مستقیما وارد بخش سفارش ارز دیجیتال اختصاصی شوید و مطابق با نیاز های خود، رمزارز اختصاصی خود را سفارش دهید. در صورتی که نیاز به مشاوره دارید، می توانید قبل از سفارش ساخت ارزدیجیتال خودتان، از خدمات مشاوره تخصصی استفاده نمایید.

برای تبلیغات هم راه کاری دارید؟

تبلیغات یکی از ارکان مهم موفقیت کسب و کار ها است. با تبلیغات می توانید تبدیل به یک شرکت معروف یا یک هنرمند یا شخص مشهور شوید. این موضوع بر هیچکس پوشیده نیست. یکی از خدماتی که می توانید از  گیلگو دریافت کنید، خدمات تبلیغات در سایت ها و یا شبکه های اجتماعی (Social Networks) است. اگر می خواهید در سایت های ایرانی، خارجی، اینستاگرام، توئیتر، فیسبوک و … تبلیغات کنید، ما این کار را برای شما انجام می دهیم.

  • ارائه گزارش تبلیغات
  • تبلیغات در گوگل و بینگ و ...
  • تبلیغات در سایت ها
  • تبلیغات در سوشال مدیا
ایده ای که دارم تا به حال توسط کسی اجرا نشده و خاص است. از کجا مطمئن باشم ایده من دزدیده نمی شود؟

ایده های خلاقانه و خاص همیشه طرفداران خود را دارد و بسیاری از کسب و کار ها قبل از شروع، فقط یک ایده ی خام بوده اند که به مرور پرورش یافته و به موفقیت های بزرگی دست پیدا کرده اند. در این بین ایده هایی هم بوده اند که موفق نشده اند. از ایده تا عمل فاصله بسیار زیادی است و عموم کسانی که ایده آن ها موفق شده است، تا حدود زیادی در اجرا کردن آن ایده پیش رفته اند و بعد از طریق جذب سرمایه گذار یا سرمایه گذاری شخصی ایده خود را به موفقیت رسانده اند.
این اطمینان را باید داشته باشید که گیلگو مجری طرح شما است و اطلاعات شما به هیچ وجه مورد استفاده قرار نمیگیرد. ایده های شما پیش ما کاملا محفوظ است و هیچکس به آن دسترسی نخواهد داشت.

نحوه پرداخت برای دریافت خدمات چگونه است؟

روش های پرداخت که برای دریافت خدمات مشخص شده به چند نوع تقسیم می شود. برخی از خدمات را به صورت ریالی و برخی دیگر به صورت  رمزارز دریافت می شوند. بسته به نوع خدماتی که می خواهید این روش ها متغیر است و هنگام ثبت سفارش گزینه های قابل انتخاب برای شما مشخص خواهد شد.

اگر بعد از دریافت سفارش به مشکلی برخوردم چه کار کنم؟

تیم های تخصصی گیلگو همیشه در کنار شماست. ما متخصصین پشتیبانی داریم که در هر لحظه که شما بخواهید در کنار شما هستند تا مشکلات شما را برطرف کنند.

از ما بپرسید

اگر نمی توانید سوال خود را در اینجا پیدا کنید، می توانید آن را از ما بپرسید، لطفا سوال خود را ارسال کنید، ما در کمتر از 24 ساعت به شما پاسخ خواهیم داد.