برای استفاده از خدمات گیلگو
هیچوقت دیر نیست!

دنیای علم، تکنولوژی و اینترنت با سرعت بسیار زیادی در حال حرکت به جلو و به سمت پیشرفت است. شاید نسبت به سال های قبل جهش های عظیمی دیده باشیم اما این پایان ماجرا نیست. هنوز در ابتدای راه هستیم و چه خوب است که از همین الان به فکر باشیم.

هنوز دیر نشده و هم اکنون نیز می توانید وارد دنیای اینترنت، کریپتو و آی تی شوید.

خدمات حرفه ای تیم گیلگو آماده است تا خدمات مورد نیازتان در این حوزه ها را به شما ارائه دهد.

اطلاعات بیشتری درباره ما می خواهید؟

خدمات گیلگو در چهار سرفصل تعیین شده که هر کدام شامل بخش های مختلفی است.
تیم گیلگو نیاز های شما را می شناسد و برای همه آنها
طرح ها و برنامه های کاربردی ارائه می دهد.
کارشناسان گیلگو با بررسی همه جوانب،
بهترین و کارآمد ترین راه را به شما نشان می دهند تا بتوانید بهترین نتیجه را دریافت کنید.

امروزه که همه چیز بر پایه علم و تکنولوژی بنا شده است، برای ورود به هر عرصه ای، باید با چشمانی باز داشته و از همه امور مربوطه آگاه باشید.

اگر بخواهید از هرکدام از خدمات گیلگو به صورت مستقل یا کلی استفاده کنید، کارشناسان ما تمام جوانب پروژه شما را بررسی می کنند. نقاط قوت و ضعف را شناسایی کرده و راه کار های بهبود را به شما نشان می دهند.

گیلگو می تواند چشمان تیزبین و تفکر آگاه شما باشد.

چگونه از خدمات گیلگو استفاده کنم؟

دریافت خدمات گیلگو در چهار مرحله خلاصه می شود.

1

ثبت نام

حساب کاربری خود را ثبت کنید
2

انتخاب خدمات

خدمت یا خدماتی که می خواهید را انتخاب کنید
3

ثبت سفارش

خدماتی که انتخاب کرده اید را سفارش دهید
4

دریافت خدمات

انجام خدمات توسط کارشناسان گیلگو
پرسش
م
تداول
ک
اربران

پاسخ سوالات خود را اینجا بیابید یا از ما بپرسید.

خدمات گیلگو به چه اشخاصی ارائه می شود؟

گیلگو یک سایت خدماتی است که مخاطبینش می توانند از هر صنف و طیفی باشند. ما به همه اشخاص حقیقی و حقوقی خدمات می دهیم. اگر یک سازمان و نهاد هستید، اگر یک شرکت بزرگ یا کوچک دارید، اگر یک هنرمند یا ورزشکار هستید و یا حتی اگر یک محصل، دانشجو یا یک خانم خانه دار هستید می توانید از خدمات گیلگو استفاده کنید.

ما هیچ محدودیتی برای ارائه خدمات به اشخاص حقیقی و حقوقی نداریم.

آیا می توانم ارز دیجیتال اختصاصی خودم را داشته باشم؟

یکی از حرفه ای ترین خدمات گیلگو، طراحی و ساخت ارز های دیجیتال اختصاصی برای اشخاص حقیقی و حقوقی است. اگر شما برای داشتن و عرضه ارز دیجیتال اختصاصی خودتان برنامه ای دارید می توانید از این خدمت گیلگو بهره ببرید. مشاوره می خواهید؟ با ما تماس بگیرید.

چطور می توانم از خدمات در حوزه NFT استفاده کنم؟

توکن های بی مانند یا توکن های غیر مثلی (NFTs) توسط افراد مختلف تولید و عرضه می شوند. هنرمندانی مانند: نقاشان، گرافیست ها، موزیسین ها، ورزشکاران، بازیگران و … می توانند ان اف تی های خود را تولید و بفروشند اما تولید ان اف تی ابتدای این فرایند است. شما باید در این حوزه بسیار فعال باشید و سعی کنید که خود را به معروفیت برسانید. هرچه قدر معروف تر باشید، فروش بیشتری خواهید داشت. تیم گیلگو می تواند خدمات طراحی سایت، تبلیغات در سوشال مدیا و دیگر خدمات را به شما ارائه دهد که در این راه زود تر به اهداف خود برسید.

داشتن یک وب سایت چقدر می تواند به من کمک کند؟

پاسخ به این سوال بسیار آسان است. هر شخصی که یک کار تخصصی انجام می دهد بهتر است که یک وب سایت داشته باشد. داشتن یک وب سایت می تواند روزمه موفق تری از شما به نمایش بگذارد. مهم نیست که کار تخصصی شما چیست. شاید شما یک شغل خدماتی مانند تعمیرات داشته باشید و یا یک پزشک مجرب باشید. شاید یک تایپیست باشید و یا یک دانشجو در رشته ادبیات. شاید یک برنامه نویس باشید و یا یک راننده. هیچ فرقی نمی کند که چه کاری انجام می دهید. داشتن یک وب سایت خوب، مانند یکی ویترین زیبا و جذاب برای یک فروشگاه است. توصیه اکید ما این است که حتما به فکر داشتن یک وب سایت باشید.

من تخصصی در حوزه برنامه نویسی ندارم. آیا می توانم از خدمات شما استفاده کنم؟

هیچ الزامی برای داشتن دانش برنامه نویسی نیست. گیلگو همه این موانع را از پیش پای شما برداشته است. اگر می خواهید رمزارز خودتان را داشته باشید و یا می خواهید وب سایت شخصی یا سازمانی خود را راه اندازی کنید، ما در کنار شما هستیم. همه این کار ها را با خیال راحت به ما بسپارید.

می خواهم ارزدیجیتال خودم را داشته باشم اما ناشناس بمانم. چکار باید بکنم؟

یکی از فلسفه هایی که با به راه افتادن ارز های دیجیتال مطرح شد، امنیت نقل و انتقالات پول بود که این نقل و انتقالات بر بستری کاملا امن انجام می شود و در عین حال، مبدا و مقصد پول مشخص نیست که از حساب چه شخصی برداشته شده و به حساب کدام شخص واریز شده است. با توجه به تحریم های بین المللی که علیه مردم ایران وجود دارد، این طبیعی است که این موضوع برای شما مهم باشد و وقتی مهم تر می شود که بخواهید در سطح بین الملل فعالیت داشته باشید. اگر شما می خواهید که ارزدیجیتالی داشته باشید که کسی از وجود شما مطلع نگردد می توانید قبل از ثبت سفارش با ما تماس بگیرید.